Гуччі, 5-9 років, Київ

Розмір: Середній 11-25 кг

Ідентифікаційний номер:Цей галантний хлопець був безсовісно кинутий кимось напризволяще. Пес прибився до зграї бездомних собак в смт, бродив там місяць, його ображали, він постраждав в бійках за їжу. Місцеві волонтери шукали старих господарів, але ніхто не відгукнувся, на жаль. Але, як то кажуть, те, що для когось сміття, для іншого діамант. Ось і ми сподіваємося, що комусь буде життєво необхідний цей діамант і малишик дочекається свого сімейного щастя, що знайдеться сім'я, де він буде потрібен, де його будуть любити і ніколи не кинуть, незалежно ні від чого.

Гуччі, так ми назвали нашого естетичного красеня, це, мабуть, самий орієнтований на людину гончак нашого притулку. Мега ніжний і лагідний - Гуччі прям дуже контактний, товариський і тягнеться до людей. Хлопець душевний, зворушливий, спокійний і з м'яким характером. Пес дорослий, а тому стабільний і абсолютно не холеричний, в міру активний, любить прогулянки, але аж ніяк не гіпер активний, майже не тягне поводок, слухняний, старанний. А, коли він кличе тебе до себе і обіймається, коли заходиш у вольєр, хочеться плакати від того, що не можеш забрати додому такого солодкого песеля.
З нетерпінням чекаємо ту саму сім'ю, яка закохається і забере собі найцінніше, що можна знайти в цьому житті - кращого друга. Гуччі подарує Вам затишок і купу позитивних емоцій.
Гуччі вже мерзне у вольєрі, зиму йому буде дуже складно пережити на вулиці в будці ((

Гуччі найбільше схожий на бігля, але для цієї породи він занадто великий.  Можливо метис бигля з харьєром або з рпг, або з іншою гончою

Здоровий, кастрований, щеплений і оброблений від паразитів.

068 867 48 83 Катя

https://www.facebook.com/profile.php?id=100018514233629


Контакти куратора:
Катя
Показати номер