Варя, До 1 року, Вишгород

Розмір:

Ідентифікаційний номер:


Мабуть це єдиний випадок коли я не визначаю, а точно знаю дату народження своєї підопічної: Варєжка, для домашніх – Варя, та дві її сестрички-близнючки народилися 26 квітня 2020 року в котоловці, в якій їх маму везли на стерилізацію. Жага до життя цієї трійці перемогла обставини. До цього можна додати хороший імунітет і міцну нервову систему – дівчат годували і виховували мама-кішка зі своїми сестрами. На жаль, на цьому хороше закінчується - на дворі зима, і хоч тварин в тому місці, де жила Варя, ще так-сяк підгодовують, сховатися в мороз особливо ніде, тому потрібно якомога швидше знайти дім для неї і двох сестричок.

Отже, Варєжка: 7,5 місяців, childfree, вакцинована від сказу та оброблена від паразитів, має паспорт, домашній етикет на відмінно.

Характер: дуже  спокійна, ще трішки ляклива, але неймовірно ласкава – як тільки починаєш гладити, треться об тебе, мурчить, лізе цілуватися і на руки 😊. 

Набирайте 050-011-56-43, 093-973-93-96 та приїжджайте знайомитись - ми у Вишгороді.  Київ та область – доставимо. Підписання Договору обов’язкове #Варєжка_смугасті_сестрички


Контакти куратора:
Ірина
Показати номер