ПАРТНЕРИ ТА ДРУЗІ

ПАРТНЕРИ ТА ДРУЗІ

Щиро дякуємо усім небайдужим – завдяки вам усе більше безпритульних тварин стають домашніми!

Партнери проекту:

Сlutch.ua

Жіноче інформаційне інтернет-видання. Ексклюзивні інтерв'ю із зірками, авторські колонки, анонси головних заходів України і світу, редакторські огляди косметичних новинок, унікальні фотосесії, а також розслідування і статті незалежних журналістів – все це і багато іншого можна знайти на сторінках сайту.

priyut-sirius

Притулок для бездомних тварин «Сіріус»

Притулок для бездомних тварин благодійного фонду «Сіріус» був створений в 2000 роцi в с. Ясногородка, згодом переїхав до с. Федорiвка, Київської області. З перших днів притулок живе на кошти засновників фонду та небайдужих до проблем тварин людей з Києва, Дніпропетровська, Миколаєва, Черкас.

White Pub Floyd

Місце, де цінують кожного гостя, де дотримуються всі традиції старовинних пабів, переосмислених на сучасний манер.

Типографія "Хотпрінт"

Типографія "Хотпрінт" - якісний і швидкий цифровий друк в Києві!
Надійний помічник у процвітанні Вашого бізнесу!

Журнал "ЗооДруг"

Завжди актуальна інформація щодо утримання та догляду вашого домашнього улюбленця, історії "зоряних" чотирилапих та багато чого іншого захоплюючого та цікавого про тварин!

КТЗТ «Щасливий берег»

КТЗТ «Щасливий берег» є офіційним членом OIPA (міжнародної організації з прав тварин при ООН, а також є членом комісії з питань захисту тварин при Департаменті міського благоустрою та збереження природних ресурсів при КМДА.

UAmade

Компанія UAmade заснована у 2013 році. Це потужна платформа для популярізації товарів та послуг найкращих незалежних українських виробників.

BoomCoffeBar

Кава - це наша пристрасть, адже в ньому є своя філософія, що вирує енергію і справжній смак життя!

Альтруіст

Альтруіст - це місце про смачну їжу і доброту. Доброту, тому що до кожного гостя тут відносяться з непідробною турботою, а частину виручки жертвують на добродійність.

BIDA hair project

Авторська студія в підземному царстві, працює виключно з майстрами, які не бояться утілювати в життя усі Ваші найсміливіші ідеї!
BIDA hair project - це більше ніж просто стрижка, це ваш новий стиль!

The PodWall

Гастробар на Подолі. - Сучасна міксология і смачна їжа
- Кальян
- Якісний Плейс / DJ
- Інтер'єр LOFT
- Ігри


Little Coffee World

Наша кав’ярня працює виключно з якісною фермерською арабікою та професійно ставиться до приготування кави. Затишне місце, де Ви зможете відпочити від буденних задач та зустрітись із друзями на задушевну бесіду.
Власники кав'ярні врятували не одну безпритульну тваринку і обожнюють братів наших менших =)! Усі кошти за продаж наліпок "I HELP PETS" у цьому закладі йдуть безпосередньо на адопцію чотирьохлапих безхатьків!

Pan Vegan

Фастфуд-точка веганської їжі «Пан Веган» почала роботу на ВДНГ. Тут продають бургети та хот-доги без м’яса та сиру. Точка розташована між двома виходами зі станції метро «Виставковий центр». Скоро обіцяють запустити доставку. Тут дуууже смачно! =)

Друзі проекту:

Запрошуємо Вас творити добро 🙂 Звертайтеся зі своїми ідеями та пропозиціями: info@adopt.com.ua

Вхід в Adopt

Дані аккаунта будуть підтверджені електронною поштою.

Reset Your Password